توضیحات پروژه

تاریخچه رالی :
تاریخچه رالی در سال 1887 در خیابان رالی در شهر ناتینگهام به وجود آمد. فرانک بُودن 38 ساله به تجویز دکتر یک دوچرخه برای سلامتی و بهبود وضعیت جسمانیش خریداری کرد. او تحت تاثیر این دوچرخه قرار گرفت و کارگاه کوچک سازندگان آن را خریداری کرد. پس از شش سال کارگاه کوچک فرانک تبدیل به بزرگترین تولید کننده دوچرخه در کارخانه ای با مساحت 7.5 هکتار در جهان شد. در سال 1921 پس از مرگ فرانک پسر او هارولد مدیریت امور را به دست گرفت. رالی در سال 1939 کارخانه ای در ایرلند افتتاح کرد.
در سال 1970 دوچرخه های چاپار (Raleigh Chopper) که در زمان خود اوج نوآوری و طراحی به شمار می رفت به بازار عرضه شد. طراحی این دوچرخه به نوعی یک سمبل ورزشی به شمار میرفت و یادآور دوران نوجوانی بسیاری از مردم جهان به شمار میرود، به طوری که هنوز طراحی منحصر به فرد این دوچرخه از ذهن کسی فراموش نشده است. این دوچرخه های نوستالژیک بار دیگر در سال 2004 با تغییرات جزئی تولید شدند تا یاد و خاطره آن پس از 30 سال زنده شود.

شرکت رالی در سال 1999 کمپانی دوچرخه سازی بزرگ و مشهور DIAMONDBACK را خریداری کرد و توانست دوچرخه هایی با کیفیت بالا و صاحب نامی را تولید کند. در سال 2010 نیز با “تیم رالی” به دنیای حرفه ای مسابقات و تورنومنتهای جهانی پا گذاشت.

در سال 2012 پرسابقه ترین شرکت دوچرخه سواری جهان تولد 125 سالگی خود را جشن می گیرد. دوچرخه هایی که نسلها از پدر و پدربزرگها تا فرزندانشان سوار شده و خاطرات به یاد ماندنی ساخته اند.

چرا دوچـرخـه رالـی اصالت دارد؟

خدمات پس از فروش : تجربه 125 سال ساخت دوچرخه در اروپا و فروش در سرتاسر جهان (از جمله ایران) که آرامش خاطر شما را فراهم می نماید.
پر فروش ترین : دوچرخه رالــی انـگـلستـان با فروش بیش از 260 میلیون دو چرخه در جهان و گستردگی فروش در 6 قاره.
ضمانت : دوچرخه های ژیـتـان فـرانـسه و رالــی انـگـلستـان مشمول 3 سال گارانتی تنه و 1 سال گارانتی دوشاخ و لوازم سیستم دنده + ترمز می باشند.(به استثناء لوازم استهلاکی)
اندازه تنه : دوچرخه های ژیـتـان فـرانـسه و رالــی انـگـلستـان علاوه بر سایز طوقه از سایزبندی تنه نیز برخوردار می باشد.
جدیدترین تکنولوژی روز دنیا : در طراحی و ساخت تنه که دارای جوش های منظم و مقاوم بوده و عملیات حرارتی خاص (T6-T4) اجرا می شوند.
سیستم ترمز بندی SHIMANO Multi System : بدین معنی که ترمزها در هنگام داغ شدن(در اثر اصطکاک با طوقه) و یا خیس شدن(در اثر بارندگی) قابلیت خود را تا حد زیادی حفظ می کنند و موجب اجازه نصب برچسب BRAKING Performance از شیمانو ژاپن شده.
ملزومات تنه : تقویت مضاعف تنه (Gusset) ، همچنین نصب گوشواره (Drop-out Hanger) با حفظ ظرافت همیشگی ژیتان و رالی، همچنین مقاومت تنه در برابر آزمایشات با 120 کیلوگرم وزن و 350 هزار بار ضربه شدید.
سیستم دنده FULL SHIMANO : استفاده از سری کامل دنده شیمانو که موجب اجازه نصب برچسب SHIFTING Performance از شیمانو ژاپن شده.
زیـن : دوچرخه های ژیـتـان فـرانـسه و رالــی انـگـلستـان دارای زین های ژل Selle Royal ایتالیا، راحت و با طراحی اصولی ارگونومی هستند.
لاستیک ها : دوچرخه های ژیـتـان فـرانـسه و رالــی انـگـلستـان دارای لاستیک های MAXXIS تایوان هستند، که از بزرگترین و مرغوبترین برندهای لاستیک در جهان به شمار می آید.

فروشگاه دوچرخه فیض اله زاده این افتخار را دارد تا محصولات رالـی را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

برای مشاهده دوچرخه های رالی، در صفحه محصولات به قسمت RALEIGH مراجعه فرمایید.