توضیحات پروژه

تاریخچه بلاست :

لذت دوچرخه سواری را با دوچرخه های بلاست تجربه کنید. شرکت بلاست در سال 1986 در شهر بیلبائو اسپانیا با تاکید بر کیفیت، عملکرد و طراحی زیبا با تکنولوژی روز دنیا در محصولات خود شروع به کار کرد.

بدنه دوچرخه که به عنوان اسکلت دوچرخه عمل کرده، از اهمیت بالایی برخوردار است. بدنه دوچرخه های بلاست با دقت فراوان توسط تکنسین های مجرب جوش داده شده و سپس تحت فرایند حرارت T4-T6 به منظور توسعه یکنواختی ساختار آلیاژ قرار می گیرد. پس از حرارت، همترازی بدنه با دقت بسیار بالایی انجام می گیرد تا بعد از همترازی 100% بدنه، دوچرخه سوار راحتی و عملکرد دوچرخه را حس می کند و این امر مانع از بروز کمر درد برای دوچرخه سواران می شود. به همین دلیل این مرحله از مهمترین مراحل تولید دوچرخه بلاست به شمار می آید.
علاوه بر این، اجزای دوچرخه به ویژه سیستم تعویض دنده و ترمز به عنوان قلب یک دوچرخه عمل می کند و اهمیت به سزایی دارد. بر این اساس تمامی این قطعات از برندهای شناخته شده و بزرگی همچون SHIMANO , ZOOM , PROMAX , VELO , SCHWALBE , SELLE ROYAL و … بسته به مصارف گوناگون دوچرخه انتخاب می شوند.
در نهایت با اتخاذ خط کنترل کیفیت دقیق و هدفمند، اطمینان از محصول نهایی با پتانسیل بالا در موقعیتهای مختلف دوچرخه سواری و با حفظ عملکرد و قابلیتهای دوچرخه حاصل می شود.

فروشگاه دوچرخه فیض اله زاده این افتخار را دارد تا محصولات بـلاست را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

برای مشاهده دوچرخه های بـلاست، در صفحه محصولات به قسمت BLAST مراجعه فرمایید.